Arbana Osmani, e lumtur në mes të ‘asgjësë’ (Foto)

Arbana Osmani, e lumtur në mes të ‘asgjësë’ (Foto)

449
0

‘Dua të të bëj të lumtur’, emisioni më i ri i moderatores Arbana Osmani, ka kaluar çdo kufi.

Gazetarja ndodhet për momentin në Lindjen e Mesme, ekzaktësisht në Dubai. Në një foto të postuar në Instagram, ajo shihet shumë e lumtur në mes të ‘asgjësë’. Fotoja është shkrepur në shkretëtirën e Dubait. Nuk dihet ende kë do bëjë të lumtur Arbana dhe ekipi i saj i xhirimit në Dubai. Na mbetet të shohim në vazhdim..

arbana_1474111666-1947443