Anxhelina prapë seksi, shfaqet pa jelek

Anxhelina prapë seksi, shfaqet pa jelek

284
0

Këngëtarja Anxhelina Hadergjonaj ka vazhduar që të tregojë asetet e saj në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare ka postuar disa fotografi me një palë veshje të zeza e ku duket se ka shpërthekuar gjoksin dhe poshtë nuk ka të vëna as jelek.

Anxhelina, e cila para disa dite kishte ditëlindjen e saj, nga Stambolli është parë në Paris e ku besohet se do ta festojë edhe ditëlindjen e saj, Agnesës.

Kujtojmë se edhe Anxhelina edhe Agnesa janë vajzat e këngëtares Arbërie Hadërgjonaj e cila do të këndon në festivalin e këngës në RTSH këtë muaj, ku synon ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision