Anxhelina Hadërgjonaj ndjek koncertin e Drake me të dashurin

Anxhelina Hadërgjonaj ndjek koncertin e Drake me të dashurin

544
0

Nuk më është sekret që çifti Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu janë sërish bashkë. Mbrëmjen që lamë pas ata kanë së bashku në koncertin e turit të reperit Drake “Summer “Drake & Future Summer Sixteen Tour” në Los Angelos, shkruan gazeta Express.  Ndonëse ata e kanë pranuar që janë së bashku përmes një foto ku shfaqen duke drekuar,  sërish në profilet e tyre publikojnë foto pa njëri-tjetrin, por në të njëjtin vend.