Angelina Jolie shokon botën, është gati të konvertohet në ….

Angelina Jolie shokon botën, është gati të konvertohet në ….

357
0

jolieeee-550x367

Angelina Jolie këto fjalë i kishte thënë pak para Ramazanit. Jolie, një ndër aktorët më të njohura dhe më të bukura në botë, një simbol hollivudian i dekadave të fundit, duket se e ka gjetur rrugën e shpirtit të saj. “Kam filluar ta studioj seriozisht Islamin. Dhe gjithçka kam gjetur është paqe dhe nxitje për të bërë mirë”, ka deklaruar ajo së fundmi në një prononcim për mediat. Menjëherë pas kësaj, deklarata e bukuroshes së famshme ka bërë xhiron e botës, duke bërë të qarkullojnë zëra se ajo është kthyer në myslimane.