Angelina Jolie nudo pranë një kali të bardhë, fotoja po bën xhiron...

Angelina Jolie nudo pranë një kali të bardhë, fotoja po bën xhiron e botës!

886
0
Aktorja hollivudiane, e cila është edhe ambasadore humanitare në botë, Angelina Jolie, është fotografuar topless.
Një fotografi e aktores e cila po qarkullon në rrjetet sociale është komentuar shumë nga ndjekësit në rrjetin social ‘Instagram”.
Ndonëse nuk jemi mësuar që kohëve të fundit aktoren seksi ta shohim edhe aq të zhveshur, Jolie ka pozuar me kalë për revistën “Deluxe” dhe duket mjaft provokuese dhe seksi.
ang1-1