Angela Martini shtatzënë (Foto)

Angela Martini shtatzënë (Foto)

459
0

angela-martini-foto-altay-5-848x478

Lidhja e bukuroshes super seksi, Angela Martinit, dhe të dashurit të saj miliarder ka qenë ndër më të përfolurat.

Duke pasur parasysh se kjo konsiderohet të jetë lidhja më e gjatë e saj patën dalë zëra se ajo ka ngelur shtatzënë, shkruan lajmi.net

E kontaktuar nga Prive, Angela ka mohuar të jetë shtatzënë dhe ka treguar se lidhja e saj do të ecë në rrugën tradicionale duke filluar nga fejesa, dasma etj.

Kujtojmë se ajo jo vetëm në postimin e fotove të ndryshme por edhe nëpërmjet mediave ka treguar se është e dashuruar marrëzisht.

Shperndaje