Ana Kabashi çmend me fotosesionin e ri (Foto)

Ana Kabashi çmend me fotosesionin e ri (Foto)

645
0

Këngëtarja e talentuar, Ana Kabashi, ka sjellë fotosesionin e saj të ri.

Enis Abdullahu është ai që ka realizuar fotot e këngëtares super seksi, e cila rëndom ka shfaqur imazhe nga palestra, shkruan Telegrafi.

Dhe puna e madhe në palestër duket se i është shpaguar Anës, e cila u shfaq tejet atraktive në sesionin e fundit.

Fotosesioni është realizuar në Swiss Diamond Hotel. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BKBpcTajFSV/

https://www.instagram.com/p/BKDmk4sjH2F/

https://www.instagram.com/p/BKF6hpbDeXh/