Ami ka gjithçka (Foto)

Ami ka gjithçka (Foto)

916
0

Amarda Toska ka publikuar një foto plot emocion në Instagramin e saj.

Duket se kjo foto është më e bukura e kësaj vere. Ajo shihet përkrah njerëzve të saj më të shtrenjtë, familjes dhe të tre duken shumë të lumtur.

“Gjithçka e imja’, shkruan Ami përkrah fotos.

Shperndaje