Amarda Toska nis projektin e ri televiziv, zbulohet se ku do të...

Amarda Toska nis projektin e ri televiziv, zbulohet se ku do të shfaqet moderatorja

515
0

Moderatorja Amarda Toska duket se ka përfunduar pushimet në TUrqi dhe është rikthyer aktivitetit normal.

Screenshot_12.png

Përmes një postimi në Instagram, Ami ka zbuluar se ka filluar puna për edicionin e gjashtë të programit ‘Lufta e nuseve’ ‘Lufta e Nuseve ne intensitetin e saj te plote ne kete sezon te mbushur me dasma! Do jete nje sezon edhe me i bukur se gjithe te tjeret’, shkruan moderatorja.

Screenshot_13.png

Edhe pse kanë kaluar gjashtë vite, ky program vazhdon të jetë i pëlqyer nga publiku. Gara mes nuseve bëhet edhe më e fortë kur mes tyre konkurojnë traditat.