Alketa Vejsiu ‘përplaset’ me komentuesen: Ik o… Nuk ta turpëroj unë Shqipërinë...

Alketa Vejsiu ‘përplaset’ me komentuesen: Ik o… Nuk ta turpëroj unë Shqipërinë jo (FOTO)

467
0

Moderatoja Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston foto nga përditshmëria e saj. Por në fotot e publikuara së fundmi moderatorja është përplasur me konetuesit.  Alketa ndodhet në Holandë dhe prej andej, nga mesi i një fushe me tulipanë ka përcjellë një mesazh falënderimi për të gjitha vajzat. Një nga komentueset i ka shkruar se është duke bërë një shkelje teksa shfaqet duke këputur disa tulipanë.

5cbada503c77d57602699_344134196456564_5099264183476682752_n.jpg

Alketa është kthyer e revoltuar dhe ka thënë se për këtë që është duke bërë ka marrë leje dhe se nuk është ajo që i prish imazhin Shqipërisë.