Aleksandër Gjoka nuk përmbahet, degjeneron fjalorin: Na çave b*thën, të shk*rdhefsha nonën...

Aleksandër Gjoka nuk përmbahet, degjeneron fjalorin: Na çave b*thën, të shk*rdhefsha nonën (VIDEO)

353
0

 

Ka degjeneruar në sharje dhe ofendime këngëtari Aleksandër Gjoka teksa po këndonte një këngë në ditëlindjen e Endri Priftit.

 

Teksa po këndonin së bashku të gjithë të ftuarit, Gjoka nuk e përmbajti fjalorin dhe filloi të shajë ndonëse të pranishmit ishin duke e transmetuar live në rrjetet e tyre sociale këtë moment.

“Kjo është Ana në vend, se na çave b*thën në një vend, ik pirdhu, ik pirdhu eeejj. Ana …(nuk kuptohet) je kokrra legenes Ana o se për ty bëj një m*t Ana o, të shk*rdhefsha nonën Ana, të shk*rdhefsha nonën Ana, ik e p*rdhu Ana, ik e p*rdhu Ana”, dëgjohet të këndojë Aleksandri, ndërsa ndalon muzikën dhe fillon të flasë me të pranishmit.

 

“Dëgjo ju intelektualëve, ore kur shkoni në banjo si thoni do kryejmë procesin e jashtëqitjes apo do bëjmë m*tin. Ik e p*rdhu, ik e”, vijon më tej këngëtari duke folur me fjalë banale, ndonëse miqtë ia bënin herë pas here të ditur se ishin live.