Albi dhe Klaudia puthje të nxehta në skenë

Albi dhe Klaudia puthje të nxehta në skenë

510
0

albi-nako-dhe-klaudia-pepa-puthen-ne-skene-kryesore

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa ka performuar sonte në skenën e Dance with Me. E veshur sensuale dhe seksi Klaudia Pepa u rikthye me një balet transgresive dhe shumë provokues.

Ajo ka performuar disa këngë të Beyonce, por momenti më interesant ka qenë kur i është afruar gjithë sensualitet bashkëshortit të saj, Albi Nako ku janë puthur me shumë pasion.