Albano Bogdo zihet keq me Lolitën: Ik masturbohu me faktin që harxhova...

Albano Bogdo zihet keq me Lolitën: Ik masturbohu me faktin që harxhova 2 minuta me ty

781
0

albanoooo

Aktori Albano Bogdo është përfshirë në një sherr virtual me faqen “Lolita”. E gjitha ka nisur pas një statusi të Lolitës për aktorin që ky i fundit nuk e ka pritur aspak mirë dhe i ka kujtuar administratorëve të faqes se kur ai bënte 2 punë se s’kishte bukë në shtëpi ata kanë qenë te “qeska e babit”. Por i menjëhershëm është edhe reagimi i Lolitës.

Albano Bogdo: Me paska “share” nje faqe ne fb. Nje faqe qe spo ja permend emrin(se nuk ja vlen ti permendesh emrin nje faqeje qe poston me shume statuse ne dite, sesa masturbohet nje 14 vjecar). Gjithesesi, dua ti falenderoj. Edhe gjithashtu, ti kujtoj. Kur kam punuar une dy pune, se skisha buke ne shpi, ju keni qene te qeska e babit. Ikni tani, masturbohuni me faktin, qe harxhova 2 minuta duke u marre me ju

Lolita: Duam t’i themi Albanos qe nuk eshte turp te masturbohesh, turp eshte te quhesh artist dhe te mos pranosh kritikat. Jemi disa adm, qe punojme, studiojme, gjejme kohe edhe per te postuar statuse. Duam t’i themi gjithashtu qe “Lolita”(emer te cilin nuk guxon as ta permende) eshte nje nga kryeveprat e letersise boterore, por nuk i veme faj. Ai mbase nuk lexon gje tjeter perveç statuseve te veta dhe te Julian Dedes!