Albano Bogdo humb njeriun e shtrenjtë, prek me fjalët

Albano Bogdo humb njeriun e shtrenjtë, prek me fjalët

568
0

Aktori i humorit, Albano Bogdo ka humbur njeriun e tij të dashur.

Albano ka postuar një foto në Instagram, ku e quan gjakun dhe vëllain e tij.

Më tej, ai shprehet se do e kujtojë çdo ditë, derisa të marrë frymë.

‘U prehsh ne paqe o gjaku im, o vellai im. Vetem Ai lart qe te ka marre ne preher, e Di se cfare shpirti kishe. Me le plage te madhe ne zemer. Do te kujtoj perdite, deri sa te nxjerr frymen e fundit’, shkruan Bogdo.

Nga komentet e shkruara, është zbuluar se personi është një afërm i Albanos nga vendlindja e tij Saranda dhe ka ndërruar jetë disa kohë më parë.

Screenshot_1.png