Alban Ramosaj do të bëhet baba, ish-miss Shqipëria poston FOTO me barkun...

Alban Ramosaj do të bëhet baba, ish-miss Shqipëria poston FOTO me barkun e rrumbullakosur

472
0

 

Alban Ramosaj do të bëhet baba, ish-miss Shqipëria poston FOTO me barkun e rrumbullakosur

Është komentuar gjatë në mediat rozë, një lidhje mes këngëtarit Alban Ramosaj dhe dhe ish-miss Shqipërisë, Kleoniki Delijorgji.

Edhe vetë dyshja nuk i kursente komentet në Instagram, madje Albani ‘skuqej’ teksa e pyesnin në emisione për modelen dhe lidhjen mes tyre.

Në një postim të fundit në Instagram, Niki ka ‘çoroditur’ dynjanë, teksa publikoi një foto me barkun e rrumbullakosur, ku shkruante:

‘Urime babi’.

Ende nuk kemi një reagim të Albanit, por nëse është e vërtetë atëherë ‘Urime’, do të kemi një bebush yll të bukur.