Alba Çobaj i shpëton për pak vdekjes nga tërmeti në Itali

Alba Çobaj i shpëton për pak vdekjes nga tërmeti në Itali

432
0

Një tërmet i fuqishëm ku mbetën të vrarë mbi 20 persona dhe dhjtra të tjërë të plagosur ka goditur Italinë qendrore në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se mes banorëve që kanë përjetuar tmerrin në këto orë ka qënë edhe edhe ish-konkurentja e “Big Brother Albania”, Alba Çobaj, .

“18 tërmete deri tani, rresht, sigurisht nuk janë asgjë para atij 6 ballë që shembi shtëpi e vrau njerëz dhe na bëri të ndjenim rrezik për jetën. Në këto raste e kupton që jemi totalisht të pafuqishëm para këtyre gjërave. Thanks God we are alive!” – shkruan Alb në postimin e saj në Facebook. ndërkohë që falenderon Zotin që është ende gjallë.

Screenshot_4-45