Aktori i “Portokalli” publikon foton e parë më vajzën (Foto)

Aktori i “Portokalli” publikon foton e parë më vajzën (Foto)

631
0

ddddddddddddddddddd_1471865270-8280542

Vetëm pak ditë më parë aktori i humorit në “Portokalli” Erion Isai është bërë baba i një vajze të vogël.

Ai ka postuar në rrjete sociale gjithçka rreth këtij emocioni, madje më e fundit është shëtitja e parë me bashkëshorten e tij dhe vogëlushen me emrin e veçantë “Ajër”.