Aksidentohet në ish-Bllok Arbana Osmani, i dashuri i qëndron pranë (VIDEO)

Aksidentohet në ish-Bllok Arbana Osmani, i dashuri i qëndron pranë (VIDEO)

811
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është përfshirë para pak minutash në një aksident në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. Në pamjet e siguruara nga Faxweb Arbana shihet se ka përplasur makinën e saj me një tjetër automjet, që drejtohej po ashtu nga një grua. Osmani shfaqet mjaft e shqetësuar, ndërsa pranë saj qëndron dhe i dashuri i saj Eduart Grishaj. Ndërkohë disa punonjës të Policisë po kryejnë verifikimet e rastit.