Aksident  tek mbikalimi i Saukut/ Përplasen 4 automjete, disa të plagosur

Aksident  tek mbikalimi i Saukut/ Përplasen 4 automjete, disa të plagosur

394
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë pranë mbikalimit të Saukut.

Mësohet se në aksident janë përfshirë katër automjete.

Si pasojë raportohen disa të plagosur.

Nuk dihen ende shkaqet, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e tyre.

1.jpg

2.jpg

3.jpg