Aksident në Tiranë, humb jetën në vendngjarje shoferi

Aksident në Tiranë, humb jetën në vendngjarje shoferi

376
0

Një aksident i rëndë është regjistruar gjatë orëve të mbrëmjes në Tiranë.

Një 46-vjeçar ka humbur jetën pasi makina të cilën drejtonte ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Bishti i zhurit”.

Viktima A.F., ka ndërruar jetë ne vendin e ngjarjes. Ndërkohë, grupi hetimor dhe shërbimet e policisë  po punojnë për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes