Aksident me vdekje në autostradë

Aksident me vdekje në autostradë

387
0

Aksident me vdekje në autostradën Durrës-Tiranë. Sipas policisë një kamion ka aksidentuar një shtetas me biçikletë, rreth 55 vjeç, ende i paidentifikuar. Përplasja ka qenë e fortë dhe i ka shkaktuar vdekjen burrit. Policia thotë se ka ndaluar 60-vjeçarin H.S., i cili drejtonte mjetin tip “Man”, kokë trajleri. Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Shperndaje