Aksident i rëndë te kryqëzimi në Laprakë, përplasen disa makina (Foto)

Aksident i rëndë te kryqëzimi në Laprakë, përplasen disa makina (Foto)

407
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme te kryqëzimi i Laprakës. Mësohet se disa automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa një prej makinave është përmbysur në mes të rrugës. Ndërsa është e paqartë nëse ka persona të plagosur. Sipas raportimeve të para, makina shkaktare e aksidentit ishte me shpejtësi tepër të madhe dhe pasi humbi kontrollin kapërceu trafikndarësen dhe u përplas me furgonin e bardhë.

Foto nga vendi i ngjarjes, HDA:

dfgherherthrtj5thj.jpg