Aksident i rëndë në Tiranë-Elbasan, autovetura me targa të huaja përplaset me...

Aksident i rëndë në Tiranë-Elbasan, autovetura me targa të huaja përplaset me kamionin, 1 i vdekur 

431
0

Auto Vrasje Naten Policia 01477046516 780x405

Një autoveturë me targa të huaja është përplasur me një kamion, ku për pasojë rapotrohet se ka humbur jetën një person.

Ndërkohë, nuk dihet identiteti i viktimës dhe as shkaqet e ngjarjes së rëndë, por policia pritet të zbardhë detajet.