Aksident fatal në Burrel, vdes një 40-vjeçar (Emri)

Aksident fatal në Burrel, vdes një 40-vjeçar (Emri)

362
0

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën nacionale Baz-Burrel, në vendin e quajtur baza e asfaltimit.

Si pasojë e aksidentit mësohet të ketë humbur jetën shtetasi Besim Daçi rreth 40 vjeç. Rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta. Paraprakisht thuhet se mjeti me të cilin udhëtonte Daçi ka dalë nga rruga.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e aksidentit të rëndë. (foto ilustruese)