Afërdita përgënjeshtron gjithçka: Jam shumë e lumtur!

Afërdita përgënjeshtron gjithçka: Jam shumë e lumtur!

409
0

aferdita

Afërdita Dreshaj ka bërë një reagim në rrjetet sociale në lidhje me lajmet se ajo është ndarë nga i dashuri i saj.

Mediat shqiptare kanë raportuar se modelja e shndërruar në këngëtare i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin çek, Jakub Kindl.

“Turp t’u vijë o të quajtur gazetarë, bëni tituj dhe kopertina ta zhgënjeni publikun, pa asnjë fakt as pa kontaktuar fare me mua!”.

“Kurse për publikun një përditësim: Jam shumë e lumtur dhe mos u besoni gazetave”, shkruan në postimin e Afërditës në Twitter dhe Facebook.

Shperndaje