Adoleshentes “i ikën truri”, shan rëndë Cozmanin: O fis m*t, do të...

Adoleshentes “i ikën truri”, shan rëndë Cozmanin: O fis m*t, do të vrasim (FOTO)

1033
0

adoleshenbtja1_1473924091-6353336

Kanë kaluar dy ditë nga sherri i rëndë midis dy këngëtarëve, Noizyt dhe Cozmanit, por mesa duket edhe fansat janë prekur shumë.

Janë djemtë ata që njihen më tepër për sharje dhe shpërthime nervash, por mesa duket kjo vajzë mban rekord.

Ndoshta ajo duhet të ishte duke fjetur apo lexuar, duke qenë se ka filluar edhe shkolla, por adoleshenten me iniciale G.L., e ka mundur shumë sherri mes dy këngëtarëve. Duke qenë një fanse e zjarrtë e Noizyt, ajo ka shpërthyer ndaj Cozmanit, duke  e sharë rëndë atë, madje edhe duke e kërcënuar, shkruan Jeta osh qef.

Sikur ta donin kaq shumë shkollën këta të rinjtë e sotëm, siç duan edhe këngëtarët.