Adelina Berisha në hall, kërkon ndihmën e fansave

Adelina Berisha në hall, kërkon ndihmën e fansave

358
0

Adelina Berisha është në hall dhe kërkon ndihmë nga fansat e saj.

Adelina Berisha është mjaft aktive në rrjete sociale, dhe për të qëndruar afër me fansat e saj ndan me ta thuajse gjithçka edhe nga jeta private.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku është shfaqur me një stil ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim, këngëtarja kishte bërë flokët balluke.

E për këtë ndryshim nuk ishte edhe aq e kënaqur si duket pasi në foton e ndarë kishte pyetur ndjekësit ‘Shishkat yes or no’ duke kërkuar mendimin e tyre lidhur me pamjen e saj.