Adelina Berisha marton njeriun më të rëndësishëm

Adelina Berisha marton njeriun më të rëndësishëm

2125
0

Këngëtarja simpatike Adelina Tahiri po kalon ditë të bukura pranë një personi të rëndësishëm që ka. Për kë bëhet fjalë?
Adelina ka postuar foto nga party i beqarisë që po feston pranë shoqerisë se saj. Ajo marton motrën e saj Dafinën dhe për këtë është majft e lumtur.
Nga postimi i fotove ajo i uron më të mirat motrës të saj dhe ndjehet shumë e lumtur që ajo ka gjetur dashurinë e vërtetë.

https://www.instagram.com/p/BI3ACIggiHx/

Shperndaje