A e parashikoi Noizy përleshjen një muaj më parë (Foto)

A e parashikoi Noizy përleshjen një muaj më parë (Foto)

630
0

Mbrëmë mori një plumb në prapanicë. Dhe pas trajtimit që mori në Qendrën Klinike Universitare, Noizy vazhdoj përditshmërinë e tij.

rajku_1473884880-1241396

Por konflikti i djeshëm me armë zjarri i cili i terrorizoi jo vetëm kryeqytetasit, nuk ishte i rastësishëm, shkruan Kolona.al.

Duket se ka qenë Noizy që kishte planifikuar gjithçka rreth një muaj më parë. Kjo bazuar në një status që këngëtari nga Shqipëria kishte postuar në llogarinë e tij në Facebook me 28 gusht të këtij viti.

rajku-1_1473884854-9283764

“Sikur Ta bej edhe 1 StreetFight (Përleshje rrugësh)?”, ka qenë pyetja që Noizy që iu ka bërë fansave të tij në Facebook, pyetje kjo e cila ka përfunduar me hiq më pas se 3 milion ‘like’ dhe disa komente. Se a do të vazhdoj Noizy me përleshje tjera në rrugë e të cilat mund t’i pësojnë qytetarë të pa fajshëm, kjo mbetet të shihet.