Basha mbledh sot grupin dhe Kryesinë e PD, çfarë pritet të diskutohet

Basha mbledh sot grupin dhe Kryesinë e PD, çfarë pritet të diskutohet

513
0

 

Basha mbledh sot grupin dhe Kryesinë e PD, çfarë pritet të diskutohet

Një axhendë e ngjeshur për Partinë Demokratike. Kryetari i PD-së Lulzim Basha mbledh sot grupin parlamentar si dhe kryesinë e partisë.

Mësojet se takimi pritet të zhvillohet në orën 18:00 në selinë e PD-së.

 

Takimi vjen një ditë pas vendimit të gjykatës për ish-deputetin Salianji dhe miratimit të paketës antishpifje.

Ndërkohë që ashtu mësohet se në rend të ditës është edhe diskutimi për çështjen e tërmetit.