67-vjeçari martohet me vajzën e tij të ëndrrave

67-vjeçari martohet me vajzën e tij të ëndrrave

431
0

Ish-mbreti i industrisë së striptizit ka zbuluar se pse ai u martua me një grua 37 vjeçare pas një divorvi që kishte para 11 vitesh. Steve Zielinski, 67 vjeç, u martua me trajneren personale Emily Charman, 30 vjeçe, në kopshtin sekret të Margaret River, fshat në Australi, muajin e kaluar, transmeton lajmi.net. Investitori në pension u zotua të mos martohej pas një divorci me ish-gruan e tij, të cilit i kushtoi 1.2 milionë dollarë vetëm pagesat ligjore. Të porsamartuarit u takuan tetë vjet më parë në një kafene kur Zielinski ishte 59 vjeç dhe. Charman ishte vetëm 22 vjeçe.

Zielinski, babai i dy fëmijëve, këmbëngul se gruaja e tij e re ‘nuk është vetëm për aventurë’ dhe tha se ajo është një person i vërtetë me vlera familjare. Zonja Zielinski tha se ajo as nuk e ndjen diferencën në moshë, sepse ata shkojnë shumë mirë me njëri tjetrin.