+18/ Kim publikon video, ajo dhe shoqet në një dhomë…i tregojnë të...

+18/ Kim publikon video, ajo dhe shoqet në një dhomë…i tregojnë të gjitha

621
0

1457364529-kim-kardashian-naked

Kim Kardashian është në qendër të vëmendjes gjatë këtyre dy ditëve për shkak të pushimeve që po zhvillon e vetme në Meksisë.

Ajo ndodhet vetëm me dy fëmijët e saj të vegjël dhe mikeshat.

Kjo video e fundit e publikuar nga Kim Kardashin i tregon të gjitha, se çfarë bëjnë në dhomën e hotelit këto femra super seksi dhe si e kalojnë pasditen pas plazhit.

Ndiqni videon e mëposhtme: