1 QERSHORI PO AFRON, ZAIMINA ZBULON SURPRIZËN PËR VOGËLUSHEN KHLOE

1 QERSHORI PO AFRON, ZAIMINA ZBULON SURPRIZËN PËR VOGËLUSHEN KHLOE

752
0

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari publikon shpesh foto me vajzën e saj nëpër rrjete sociale.

Me anë të postimeve të ndryshme ajo ka treguar se shumë herë është kombinuar njësoj me të voglën e saj deri në detaje, duke tërhequr kështu vëmendjen e të gjithëve.

Në vetëm pak ditë është 1 Qershori dhe këngëtarja duket se ka rezervuar një surprizë me Khloen.

‘Khloe po zgjedh kombinimet për 1 qershor, koha për festë. Mami mendon për princeshën e vogël’, ka shkruar Vasjari në videon e publikuar, ku dallohet e bija mbi disa skica fustanesh.