Tags Posts tagged with "Xhensila dhe Besi nisin mëngjesin me këtë pamje nga Santorini"

Tag: Xhensila dhe Besi nisin mëngjesin me këtë pamje nga Santorini

Xhensila dhe Besi nisin mëngjesin me këtë pamje nga Santorini

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit. Dyshja kanë lënë pas angazhimet në profesionet e tyre për të...