Autoret Postuar nga vizional

vizional

1841 Postimet 0 COMMENTS

Sherri në lokal, plumba pronarit, 2 të plagosur(Emrat)

Identifikohen dy personat e plagosur pas nje sherri qe ndodhi sot ne mesdite ne nje lokal ne Tirane. “Panorama” ben me dije se njeri...

Reagim/ Salle e Parlamentit apo Shtepia me gjethe/ Nga Albina Deda

-Ka nje jave qe mediat mashtruese ne sherbim te Narkoshtetit perflasin poshtersisht dy deputete te opozites: Grida Duma dhe Ervin Salinjani. Personalisht nuk dua ti futem...

Alarmi/ Ja ushqimet që rrisin rrezikun e kancerit

Konsumimi i ushqimeve të përpunuara ngre në mënyrë të frikshme rrezikun e kancerit. Ekspertët thanë se sëmundja po merr më shumë jetë për shkak...

Jo vetëm 10 vjet përjashtim për Skënderbeun, por edhe…

Skënderbeu është dënuar me 10 vite përjashtim nga kupat e Europës, por ata janë dënuar edhe me një shumë marramendëse prej 1 milion eurosh....

8 gjëra të vogla që njerëzit përdorin për të gjykuar personalitetin...

Truri i njeriut është i lidhur për të gjykuar. Ky mekanizëm i mbijetesës e bën shumë të vështirë të takosh dikë pa e vlerësuar...

Ecte 18 km për të shkuar në punë, kolegët bëjnë gjestin...

Disa punonjës të UPS u bashkuan së bashku për të blerë një makinë për kolegun e tyre, pasi mësuan se bënte cdo ditë 18...

Horoskopi, e enjte 15 shkurt 2018

Dashi   Një ditë fantastike ju pret, për tu gëzuar më së shumti në të gjitha frontet. Dashuria dhe pasioni do të luajë një rol kryesor...

Elvana ‘thyhet’ pranë Ermalit, tregon të pasmet

Ka lansuar albumin e ri me këngë live.  E ky album i këngëtares Elvana Gjata po i ecën mjaft mirë këngëtares. Elvana sonte ka...

Detaje të reja/ Viktima kishte ndërruar emrin, para disa kohësh i...

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, pasi një person. Të tjera detaje janë zbuluar nga e shkuara e viktimën...

Çfarë do të ndodhte nëse do të ndërpritej interneti për një...

Duhet ta pranojmë se, nëse edhe vetëm për një ditë, interneti do të ndërpritej ne të gjithë do të marroseshim. Ndikimi mbi ekonominë dhe...