Tags Posts tagged with "Zbulohet lista/ Ja emrat e deputetëve që dhuruan dhe atyre që refuzuan të japin pagat mujore për të prekurit e tërmetit"

Tag: Zbulohet lista/ Ja emrat e deputetëve që dhuruan dhe atyre që refuzuan të japin pagat mujore për të prekurit e tërmetit

Zbulohet lista/ Ja emrat e deputetëve që dhuruan dhe atyre që...

Deputetet qe dhuruan pagat per termetin- PanoramaTërmeti i tmerrshëm i 26 nëntorit dhe dëmet që shkaktoi në disa qytete të vendit, solidarizuan jo pak...