Tags Posts tagged with "Zbulohet femra që po e shoqëronte Skivin gjate fjalosjes me Noizyn (Foto)"

Tag: Zbulohet femra që po e shoqëronte Skivin gjate fjalosjes me Noizyn (Foto)

Zbulohet femra që po e shoqëronte Skivin gjate fjalosjes me Noizyn...

Vazhdon të jetë e komentuar përleshja e dy reperëve të njohur Cozman dhe Noizy, e cila ndodhi gjatë pasditës së stome në “Swiss Diamond...