Tags Posts tagged with "Zbulohet diçka e pazakontë rreth historisë së Hënës"

Tag: Zbulohet diçka e pazakontë rreth historisë së Hënës

Zbulohet diçka e pazakontë rreth historisë së Hënës

Agjencia amerikane e hapësirës NASA ka studiuar të kaluarën e satelitit të Tokës dhe ka zbuluar diçka interesante nga historia e saj. Ekspertët në...