Tags Posts tagged with "zbulohet çfarë po ndodh tani me çiftin Elvana Gjata dhe Ervin Mata"

Tag: zbulohet çfarë po ndodh tani me çiftin Elvana Gjata dhe Ervin Mata

Kaluan momente të vështira, zbulohet çfarë po ndodh tani me çiftin...

Që prej përfshirjes së të dashurit të saj, Ervin Matës në ngjarjes e Ish-Bllokut, me 1 të vrarë e 2 të plagosur, këngëtarja Elvana...