Tags Posts tagged with "zbardhet prapaskena e sherrit të dy mikeshave që bëjnë jetë luksi"

Tag: zbardhet prapaskena e sherrit të dy mikeshave që bëjnë jetë luksi

FOTOT/ Françeska Jaçe akuzon Kejvina Kthellën për vjedhje, zbardhet prapaskena e...

Pak kohë më parë u përfol se dy modelet seksi, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe, nuk flisnin me njëra-tjetrën. Pas disa fotove që publikuan...