Tags Posts tagged with "Xhensila është shtatzënë? Ija zbulon sekretin e këngëtares"

Tag: Xhensila është shtatzënë? Ija zbulon sekretin e këngëtares

Xhensila është shtatzënë? Ija zbulon sekretin e këngëtares

E ftuar këtë mbrëmje në Top Magazine, gjyshja e Bes Kallakut i ka pritur me shumë humor ngacmimet e Albanit, Ervinit dhe Albanës për...