Tags Posts tagged with "vjen reagimi i Ministrisë së Brendshme"

Tag: vjen reagimi i Ministrisë së Brendshme

Marrëveshja me Prokurorinë, vjen reagimi i Ministrisë së Brendshme

  Ministria e Brendshme ka reaguar sot për kritikat e opozitës lidhur me marrëveshjen mes Ministrisë dhe Prokurorisë së Përgjithshme. Në një deklaratë për mediat,...