Tags Posts tagged with "Vizita e Venecias në Tiranë/ Meta dhe Basha takim"

Tag: Vizita e Venecias në Tiranë/ Meta dhe Basha takim

Vizita e Venecias në Tiranë/ Meta dhe Basha takim, Kreu i...

  Kreu i Shtetit, Ilir Meta, do të dalë në një konferencë për mediat në mbyllje të vizitës faktmbledhëse  të delegacionit të Venecias në Tiranë. Mësohet...