Tags Posts tagged with "VIDEO/ Makina e merr para dhe e zë poshtë"

Tag: VIDEO/ Makina e merr para dhe e zë poshtë

VIDEO/ Makina e merr para dhe e zë poshtë, turistja izraelite...

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy turistëve izraelitë ka ndodhur pak çaste më parë në unazën jugore të Elbasanit. Sipas burimeve nga...