Tags Posts tagged with "veprimi i pazakontë e shqiptarit futet në historinë e kampionatit Botëror"

Tag: veprimi i pazakontë e shqiptarit futet në historinë e kampionatit Botëror

“Vuri bast gruan për fitoren e Argjentinës dhe…”, veprimi i pazakontë...

Pavarësisht se Shqipëria nuk merr pjesë  në kampionatin botëror të futbollit që fillon të dielën në Katar, një shqiptar është bërë protagonist jo për...