Tags Posts tagged with "Vendi nën pushtetin e shiut"

Tag: Vendi nën pushtetin e shiut

Vendi nën pushtetin e shiut, moti për ditën e sotme

Moti dominohet nga kthjellime e vranësira të shpeshta duke sjellë shira të dobët në jug- qendër, por shira mesatarë në zonat veriore. Pasditja dhe...