Tags Posts tagged with "Vasili: LSI është goditur nga PD dhe PS"

Tag: Vasili: LSI është goditur nga PD dhe PS

Vasili: LSI është goditur nga PD dhe PS

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, ka folur në lidhje me situatën politike në Shqipëri. Gjatë një interviste në oranews, Vasili është shprehur...