Tags Posts tagged with "Valbona Selimllari ‘hap zemrën’"

Tag: Valbona Selimllari ‘hap zemrën’

Valbona Selimllari ‘hap zemrën’, tregon periudhën më të vështirë dhe pengun...

Ish-miss Shqipëria, Valbona Selimllari ka zbuluar si rrallë herë detaje për jetën e saj private. E ftuar në “S’e Luan Topi”, Valbona foli për...