Tags Posts tagged with "vajza e Azem Hajdarit: Bashkë me studentët"

Tag: vajza e Azem Hajdarit: Bashkë me studentët

“Gati të lë mandatin”, vajza e Azem Hajdarit: Bashkë me studentët

Vajza e liderit të Lëvizjes Studentore Rudina Hajdari ka deklaruar se është e gatshmë të lërë mandatin si dhe iu ka bërë thirrje demokratëve...