Tags Posts tagged with "tregon periudhën më të vështirë dhe pengun më të madh në jetë"

Tag: tregon periudhën më të vështirë dhe pengun më të madh në jetë

Valbona Selimllari ‘hap zemrën’, tregon periudhën më të vështirë dhe pengun...

Ish-miss Shqipëria, Valbona Selimllari ka zbuluar si rrallë herë detaje për jetën e saj private. E ftuar në “S’e Luan Topi”, Valbona foli për...